2010-11-17

Pomóżmy choremu Pawełkowi!

Pomóżmy choremu Pawełkowi!

Zwracam się do wszystkich z prośbą o wsparcie Pawełka - głęboko upośledzonego chłopca z niedowładem rąk i nóg. Wymaga on nieustannej troski i opieki rodziców. Do tej pory radzili sobie doskonale, nawet bezinteresownie pomagali innym. Powódź, choroba babci i mamy spowodowały, że rodzina nie może przede wszystkim sprostać wydatkom na rehabilitację i sprzęt.

Paweł ma 14-lat i jest wyjątkowym chłopcem. Nauczyciele z Zespołu Szkół w Gumniskach zorganizowali festyn, na którym będą zbierane pieniążki na zakup wózka inwalidzkiego dla Pawła. Sprzedawane będą słodycze, ciastka, wyroby wędliniarskie, swojskie wypieki czy chleb. Na scenie wystąpi także kabaret. Organizatorzy proszą o wsparcie – finansowe lub zakup nagród na konkurs czy ciast do kiermaszu.

Pieniądze należy wpłacać na numer konta szkoły w Gumniskach: 36 9475 00032 001 000 2193 30001. Można się również kontaktować z nauczycielką Pawełka - Anetą Piekarz pod numerem telefonu: 504 030 699.

Jak powiedział Jan Paweł II: „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”. GORĄCO ZACHĘCAM DO POMOCY PAWŁKOWI!

                                                                                                                                Z poważaniem,
                                                                                                                                 Renata Butryn
                                                                                                                             Poseł na Sejm RP