2011-03-01

"Stalówka" zaprezentowała zawodników

Stal Stalowa Wola zaprentowała zawodników, którzy grać będą w rundzie wiosennej sezonu 2010/2011. Daniel Radawiec otrzymał nagrodę "Stalowego serca" m.in. za wytrwałość i poświęcenie dla drużyny. Na scenie oprócz piłkarzy i sztabu szkoleniowego pojawił się Tomasz Jasina - były zawodnik Stali, obecnie komentator sportowy.

- Są kluby, które nigdy nie zginą. Nie stoją za nimi biznes i pieniądze, ale serca kibiców. Do takich zespołów należy właśnie Stal Stalowa Wola - podkreślił Tomasz Jasina. Posłankę Renatę Butryn, która nie mogła być obecna na tym wyjątkowym wydarzeniu, reprezentowali jej przedstawiciele.

Prezentację zawodników poprzedził historyczny i pełen emocji film, przedstwiający historię zespołu. Kibice mogli wrócić do czasów, gdy Stal grała w ekstraklasie. - Moim marzeniem jest awans do wyższej klasy rozgrywkowej - powiedział ze sceny trener Sławomir Adamus - Prosiłbym kibiców o wsparcie nas podczas meczów w rundzie wiosennej - dodał.

W rundzie wiosennej grać będą nowi zawodnicy: Paweł Socha, Patryk Walasek, Paweł Byrski, Michał Skórski, Bartłomiej Strzębski i Wojciech Białek.