2015-09-01

Życzenia na Nowy Rok Szkolny 2015/2016

Życzenia na Nowy Rok Szkolny 2015/2016

Szanowni Państwo,

przed nami kolejny rok szkolny. Czas nowych wyzwań. U progu nowego roku szkolnego 2015/2016 życzę całej społeczności szkolnej: uczniom, nauczycielom, dyrekcji i pracownikom szkoły przede wszystkim wiary we własne możliwości. Niech ten rok szkolny upływa na spełnianiu marzeń, a każda mała porażka niech będzie fundamentem przyszłego sukcesu.

 

Drodzy Uczniowie!

Życzę, byście marzyli o sukcesie i go osiągnęli. Niech szkoła będzie miejscem wspaniałych przeżyć, wielu ciekawych aktywności, które dają radość i poczucie osobistego spełnienia. Życzę osiągania sukcesów które napawają dumą i potęgują wiarę we własne siły. Niech każdy z Was, gdy zaczną się kolejne wakacje, będzie mógł powiedzieć: „To był dla mnie bardzo dobry rok szkolny!”.

Szanowni Nauczyciele i Wychowawcy!

Przed Wami kolejny rok szkolny, kolejne obowiązki i zadania. Życzę Wam dużo satysfakcji, zdobywania stopni awansu zawodowego, doskonalenia warsztatu pracy. Niech każdy dzień przynosi Wam radość, jak najmniej stresu i rozczarowań, dużo zapału i optymizmu.

Życzę Państwu przede wszystkim zadowolenia z wykonanej pracy i wielu sukcesów w dziedzinie dydaktycznej i wychowawczej w rozpoczynającym się roku szkolnym. Bądźcie sojusznikami uczniów w walce o ich tożsamość i marzenia. Dajcie im wsparcie, pomoc a także bądźcie dla nich natchnieniem do wszystkiego co dobre, właściwe i godne.

Szanowni Rodzice!

We współczesnej szkole rola rodziców jest ogromna. Dziękuję za zaangażowanie oraz wszystkie dokonania, podejmowane działania na rzecz społeczności szkolnej. Żywię nadzieję że wspólnedziałaniaprzyniosą oczekiwane efekty, że wspólnie będziecie tworzyli wymarzoną szkołę dla Waszych dzieci. Niech Wasze serca rosną szczęściem Waszych dzieci.

Samorządowcom, wszystkim sojusznikom oświaty,

składam gorące życzenia radości z działania na rzecz usprawniania edukacji oraz wszelkiej pomyślności na przyszłe dni. Niech dobre zdrowiei pogoda ducha zawsze pomagają Państwu w realizacji planów. Łączę życzenia wielu radości w życiu osobistym.